sicher ist sicher > Baufinanzierung

Baufinanzierung

Dla wielu z nas własne mieszkanie albo  domu jest marzeniem, które można zrealizować starając się o odpowiedni kredyt hipoteczny. Każdy Europejczyk, którego państwo znajduje się w Unii Europejskiej może starać się o kredyt w dowolnym banku na terenie Unii Europejskiej. Dotyczy to również kredytów hipotecznych. Polacy mieszkający na terenie Niemiec, posiadający stałe źródło dochodu (umowa o prace, własną działalność gospodarcza, emerytura, renta, wolne zawody) mogą ubiegać się tak samo jak obywatele Niemiec o kredyt hipoteczny.
Aktualne oferty banków udzielających kredyty hipoteczne są bardzo atrakcyjne. Wśród wszystkich krajów EU banki niemieckie oferują najniższe oprocentowanie w Europie. 

 

Czy trzeba mieć kapitał własny? 
To zależy od wielu czynników ale głównie od wysokości regularnego zarobku w porównaniu z wysokością raty kredytu. Banki odliczają od zarobku stały ryczałt za każdą osobę. Kwota która pozostanie do dyspozycji musi wystarczyć na zapłacenie raty.

 

Czy miedzy kredytem na mieszkanie i na dom są jakieś różnice?
W obydwu przypadkach jest to kredyt hipoteczny czyli taki, który zostanie wpisany jako obciążenie do księgi wieczystej. Wysokość oprocentowania nie powinna się różnić.

 

Można dostać więcej jak 100% wartości nieruchomości?
Tak, jeżeli obiekt wymaga remontu, a wysokość zarobków kredytobiorcy na to pozwala.

Uwaga! Kredyt hipoteczny w Niemczech zaczyna się od kwoty powyżej 50 tyś. Euro. Jeżeli kwota kredytu o jaką się Państwo staracie jest niższa prosimy o korzystanie z porównywarki kredytów konsumenckich klikając tutaj

 

Jak zamówić ofertę na kredyt mieszkaniowy?
Nic łatwiejszego, wystarczy wypełnić i wysłać następującą ankietę:

 

Struktur und eigenschaften von formaldehydformaldehyd das prufen ist ein farbloses, stechend riechendes gas.

Publikacja jest dostępna także w języku Polski (Artikel auf auch Polnisch verfügbar)

Newsletter
Bądź na bieżąco

Nasi partnerzy

Copyright 2020 Versicherungsfachmann Bogdan Skaba
Alle Rechte vorbehalten.

Webdesign: dobrepiksele